Bolest Penisu

Trápení S Hemoroidy? Zkuste Tyto Myšlenky, Aby Zmírnit Nepohodlí,

Možná víte dost o hemoroidy, ale vždy je tam ještě něco jiného se učit, a není pochyb o tom budete particularlykeen na konow o účinné léčby. Zde je pár faktů a rad, které vás může překvapit.

Hemoroidy mohou být velmi bolestivé, ale cayenne je přírodní prostředek, který může pomoci. Cayenne je neuvěřitelné léčivé byliny, stimuluje oběhový systém a čištění krve. Smíchejte cayenne s kokosovým olejem, aby pastu a aplikovat na postiženou oblast. Pití šálek teplé vody s one-quarter k jednomu-polovina čajové lžičky kajenský urychlí proces hojení.

Pomocí střídající se led a teplo může být nejjednodušší způsob, jak můžete pomoci vaše hemoroidy doma. To má za následek zmenšení hemoroidů. Použít led na postižené oblasti asi deset minut každý den, a sledovat jej s vlhkým teplem za dvacet minut.

I když je to možná lákavé, aby si horkou koupel, když jste trpí bolesti a podráždění hemoroidy, vyhýbat se dělat to. Držet teplé vody, místo toho, a nepřidávejte žádné přípravky do vody, které obsahují barviva, vůně nebo esenciální oleje. Tyto složky jsou notoricky známé dráždidla pro hemoroidy.

Během stolic, namáhání příliš tvrdě může způsobit hemoroidy. Můžete změkčit stolici tím, že zvyšuje příjem vody a jíst potraviny, které nebyly příliš rafinované. Squatting může také pomoci v průchodu stolice bez namáhání. Když sedíte na záchodě, používat malé stolice nebo podobný předmět pro podporu pod nohama. V místech po celém světě, kde se lidé squat, aby se vyprázdnil, není mnoho případů hemoroidů.

Pokud máte hemoroidy a zjistíte, že váš problém nepostaral sám po pár týdnech nebo problém se zdá být zhoršuje rychleji, než byste měli jít na profesionální okamžitě. Pravděpodobně budete mít žádné velké problémy, ale oni budou moci říct, co přesně se děje.

Při jednání s hemoroidy, budete chtít ujistěte se, že vyhnout se mastné potraviny. Tyto typy věcí, které způsobí, že dva typy problémů. První je, že se bude vaše stolice častější a méně konzistentní, což způsobuje střevní pohyby, které mají být nepříjemné a za druhé, že způsobí zánět, že být bolestivé.

Pokud máte potíže se spánkem v noci, naneste vazelínu na povrchu kůže. Tato kašička obsahuje minerální olej, který může snížit podráždění, suchost a bolestivost, které mohou nastat v důsledku vašeho stavu. Tato mast vám pomůže kontrolovat hemoroidy a zabránit horší.

Jezte vlákninu! Jedním z nejlepších řešení k léčbě hemoroidů, je přidání více vlákniny do svého jídelníčku! Vlákno bude mít vaše stolice měkká a snížit hromadné což pomůže snížit namáhání. Studie ukázaly, že zvýšení vlákniny ve stravě zlepší nepohodlí, svědění a bolesti spojené s hemoroidy.

Nepoužívejte trávit příliš mnoho času na záchodě, čekání na pohyb střev, aby se stalo. To se stane pouze tehdy, když vaše tělo je připraveno, aby se to stalo. Sedí na záchodě, čtení knihy hodinu nepomůže vůbec. Jen zkuste jít, když máte silné nutkání jít.

Měnící se vaše strava bude vám pomohou vyhnout se dostat více hemoroidy. Pokud začnete konzumovat různé druhy čerstvého ovoce a zeleniny se chystáte uvolnit stolici a aby bylo snazší projít. To pomůže zabránit více hemoroidy z tváření z tvrdé stolice.

Drž se dál od projímadla. Zatímco projímadlo, může uvolněte se vaše stolice, to může skutečně způsobit více škody než užitku. Laxativa jsou dehydratace, což může vést k více kalené stolice v budoucnu. Nechcete, aby se stal zácpu, takže se nemusíte nechat projímadlo odstranit více tekutiny z těla.

Snížit množství soli, které budete mít. Příliš mnoho soli ve vaší stravě může být dehydrataci, která je hlavní příčinou zácpy a hemoroidů. Dělat rozhodnutí, která mají méně soli, a zvýšit váš příjem tekutin může snížit šance, že budete mít problémy s použitím toalety.

Nepijte kofein nebo konzumovat kořeněná jídla. Tyto složky jsou přírodní dráždivé pro sliznice střeva; pokud vaše střeva stát podrážděné, to může zhoršit hemoroidy. Horké potraviny mohou dokonce způsobit pocit pálení, i když jste daleko od toalety.

Existuje mnoho faktorů, které se podílejí na léčbě hemoroidů. Hodně záleží na tom, co fázi vaše hemoroidy. Nicméně, pečlivou aplikaci některých rad zde, je určitě poskytnout vám nějakou úlevu. Samozřejmě, musíte se poradit s lékařem, taky.