Blesk Pro Ženy

Tipy A Triky, Které Potřebujete Vědět O Terénní úpravy

Co je terénní úpravy? Jednoduše řečeno, je použití různých technik, aby upravit prostor, ať už je to přidávání nových rostlin, nebo dokonce fontány. Existuje mnoho terénní práce, které někdo může udělat, že bude zlepšit styl každé domácnosti. Níže jsou některé užitečné tipy, které vám pomohou.

Pokud chcete proměnit váš dvorek, zkuste re-lemování vaše květiny a rock postele pomocí měkké, zaoblený design. Zakřivené hrany vypadá moderní, hladké a krásné, a může skutečně zvýšit svůj design. Řezání čerstvého hrany by mohly být levná úkol, který by mohla mít velký dopad na způsob, jakým váš záhon a trávník vypadá.

Zvažte původní rostliny při vytváření terénní úpravy plánu. Ujistěte se, že květiny, keře nebo stromy, které používáte, jsou domácí oblasti. Nativní rostliny jsou nejvíce pravděpodobné, že se daří ve vaší oblasti, protože mají přizpůsobit místním množství srážek a teploty.

Rostlina věci, které jsou původem z vaší oblasti. Místní rostliny jsou těstíčku schopen zvládnout své půdní podmínky a jsou méně pravděpodobné, že k rozvoji problémů. To je odrůda, která je snadné pro každého, v každém dvoře se starat. Můžete najít informace na rostliny, které jsou lokální pro místo, kde žijete tím, že půjdete do místního zahradnictví obchodě.

Měli byste vědět, že ceny kolísají z jedné sezóny do druhé. Měli byste porovnat ceny pro materiály, které potřebujete, a čekat na správný okamžik k nákupu. Nákup ve velkém množství, je také dobrý způsob, jak ušetřit peníze: nebojte se zásob materiálů víte, že budete používat později.

Pokud jste patří venkovní kuchyně ve vaší zahradě designu, zvažte použití žuly pro pulty a ostatní plochy. Zatímco mramoru nebo jiného materiálu, bude vás to stát mnohem méně peněz, můžete umístit horké věci na žuly, aniž by je poškodili, a to nevyžaduje mnoho údržby.

Jeden terénní tip, že lidé by měli pochopit, je být opatrný o tom, jak nové rostliny a stromy bude mít vliv na váš domov. Existuje mnoho věcí, aby zvážila, jako jsou trubky, okapy a střešní materiál, který máte na starosti, když jste terénní úpravy. Ujistěte se, že jste připraveni vypořádat se s těmito věcmi.

Ujistěte se, že máte v plánu důkladně předtím, než začnete terénní úpravy. To je skvělý nápad načrtnout vaší terénní úpravy design, když je to stále v plánu, takže můžete získat dobrou duševní představu, co to bude vypadat. Dělat si poznámky, rostliny, květiny, keře, atd. že máte v plánu na využití pro zlepšení své krajiny.

To je obecně dobrý nápad zhodnotit slunečního světla, které je k dispozici dříve, než začnete terénní úpravy. Tímto způsobem si můžete naplánovat, jaký druh rostlin bude tam, kde je to tak, že se jim dostane optimální množství slunečního světla. Nechcete, aby rostliny zemřít, protože příliš málo nebo příliš mnoho slunce expozice.

Před jít ven a nákup, co budete muset udělat terénní úpravy, aby plán. Tím, že mají představu o tom, co byste měli koupit, a kde to je, jít ve vašem dvoře, budete vyhnout se přes nákup spotřebního materiálu. V dlouhodobém horizontu, to vám ušetří peníze, čas a frustrace.

Terénní úpravy je tak mnohem více než jen pěstování různých stromů a trav. Můžete přidat vizuální zájem tím, včetně struktury železo, cement, dřevo. Paluby, oblouky a birdbaths jsou skvělé struktur pro zvýšení jakékoliv dvoře. Tyto prvky jsou k dispozici v širokém rozsahu cen tak, aby vyhovovaly každému rozpočtu.

Pozvat přírody do vaší zahrady. Ptáci, veverky a motýli mohou přidat krásu na dvoře, a oni budou také přínosem pro vaše rostliny. Můžete pozvat je do vaší zahradě tím, že opustí jídlo, strategicky umístění krmítka, a mají zdroje vody se šíří po celé zahradě. Budete rádi díváte na zvířata a poslouchat ptáky pokaždé, když zadáte vaší zahradě.

Vytvořit plán. Předtím, než si vyzvednout lopatu, mapy vše na papíře. Váš plán se může pohybovat ve složitosti od rychlé skici k velmi detailní návrh. Ujistěte se, že zahrnout funkce ve vaší zahradě, které chcete zachovat, a pak proveďte několik kopií plánu. Použití těchto kopií navrhnout řadu různých možností pro vaši zahradu, včetně různých typů postelí a tvrdý stvol.

Při výběru terénní úpravy designu, podívejte se k sousedům pro inspiraci. Zatímco tam je nic špatného na tom, být kreativní, pokud jde o výběr odrůd rostlin a stromů, budete nikdy chtít dům vystrčit jako bolavý palec. Zkuste si vybrat odrůdy, které kompliment rostliny ve vašem okolí, přidejte většinu krásu do svého domu.

Jak už víš, terénní úpravy je jednoduše pomocí různých technik, jak smrk do jakékoli oblasti. Tyto techniky mohou zahrnovat výsadbu nových křoví nebo přidávání nových funkcí, jako jsou fontány nebo zahrady. Ať už terénní technik, použití, tipy ve výše uvedeném článku vám pomohou dokončit v žádném okamžiku.