Bílé Tečky Na Předkožce

Růst Bezpečnější Zahradu Pomocí Těchto Ekologické Zahradnictví Tipy

Vlastnit a udržování úspěšné zahrada je o víc než jen má “zelený palec”, nebo vědět, kdy zasadit rajčata. Tam je spousta, který může být se naučil přes každodenní znalosti a tipy, které zkušení zahradníci jsou často ochotni sdílet s jakoukoli poslech uši. Vše, co musíte udělat, je být zájem o učení správný způsob.

Pro sezónu podzim, zasadit pár pádu jedlé rostliny ve vaší zahradě kontejnery. Krásný výběr kapusta a hořčice greeny, mají krásné odstíny zelené a fialové a nabízejí různé textury, uspořádání. Přidat pár jedlé macešky přinést barvu do zelené textury. Kombinace je okouzlující a bude trvat i v zimě.

Zkuste použít latex nebo plastové rukavice místo látkové zahradnické rukavice. Látkové zahradnické rukavice neblokují vlhkost dobře – problém při práci s vlhké půdě, a jsou často tuhé, zvlněné a nepříjemné po několika použitích. Robustní dvojice plastové nebo latexové rukavice, jako ty používané pro čištění, jsou mnohem lepší volbou. Chrání proti vlhkosti, a čištění je stejně snadné jako oplachování je pryč pod hadicí a visí uschnout.

Jedním z nejlepších způsobů, jak maximalizovat přínosy zahrady je naučit se, jak může. Vodní lázni konzervování je efektivní způsob, jak ukládat čerstvé zeleniny na velmi dlouhou dobu a není tak těžké se naučit, jak to udělat. To zahrnuje submersing sklenice zahrady, domácí dobroty, do vany skoro vroucí vody. To bude zachovat zeleninu po dobu až jednoho roku nebo více.

Jak si naplánovat vaši zahradu v letošním roce, změnit uspořádání tak, že je odlišná od místa, kde různé rostliny byly umístěny v loňském roce. Například, umístěte rajčata v části zahrady, kde kukuřice rostla v minulé sezóně. Tato rotace plodin pomůže udržet půdu od stávat vyčerpané živiny potřebné každý druh zeleniny.

Podzim je skvělý čas roku, aby rostliny na podzim zeleninové zahrady. Mírné teploty na podzim jsou fantastické pro pěstování rychle rostoucí, cool-sezóna zeleniny, jako je špenát, ředkvičky a hlávkový salát. Rostoucí podzimní zahrada vyžaduje určité plánování, protože budete muset sklízet salát plodiny před prvním mrazem. Při pohledu na předlohu, budete zjistit, jak dlouho to trvá pro váš závod bude dostatečně zralý na sklizeň. Vzhledem k tomu, rostliny rostou pomaleji ve zkráceném dny na podzim, přidejte dva týdny do doby uvedené na osiva paket. Pokud je celkový počet dní je 45, ujistěte se, že zasadit na podzim plodiny nejméně tolik dní před časem, že první den mráz obvykle dochází ve vašem prostředí.

Pokud máte jílovité půdy, nejdůležitější věc, kterou musíte udělat, je pracovat přes to a změnit to s nějakým typem kompost. Rostliny mají tendenci dělat dobře v tomto typu půdy, jakmile jsou usazeni, jak se může potopit své kořeny dost hluboko do oblasti, která nikdy vyschne. Naopak, rostliny v lehčí půdě potřebovat zalévání neustále. Nezapomeňte umístit organického mulče na povrchu, který se zastaví na povrch z pečení v létě.

Jak ušetřit peníze na seeds používejte pouze malá část paketu. Ve většině případů, jen špetku semen jsou potřebné, a semena mohou být snadno uloženy pro následující rok. Můžete také zkusit rozdělení osiva pakety se svými sousedy a přáteli. To je skvělý způsob, jak na zahradě na rozpočet.

V nejžhavější denní dobu, většina zeleniny, jsou méně pevná; i zákon o sklízení zeleniny, může způsobit modřiny. Kroucení může způsobit poškození rostlin, aby zajistily, že vyrábět se odstraní řezání pouze.

Vyberte si konkrétní rostliny pro suché půdy. Lehké a písčité půdy mají mnoho výhod: oni zahřát rychleji na jaře a vypouštěcí dobře po mokré počasí. Nevýhodou je, že se může rychle stát velmi suché v létě, a rostliny muset tvrdě pracovat, aby získat dostatek vlhkosti, aby přežili. Některé rostliny jsou velmi tolerantní k suchu podmínek, tak dlouho, jak oni jsou podala pomocnou ruku, když mladý. Jednou ustavený, které dělají dobře s velmi málo vody. Tyto rostliny patří alyssum, vesmír, hebe, levandule, rozmarýn, sedum a veronika.

Rostlina na podzim barvu. Mnoho zahrádkářů vidím podzim jako čas k dopadlo v zahradě, ale s některé rostliny, opak je pravdou. Některé stromy a keře opravdu “ožije” na podzim, nabízí živé zobrazení barev přes jejich listy. Stromy a keře pro podzimní barvy patří javor, cornus, gingko, dřín, škumpy a kalina.

Pro ty nové zahradnictví doporučuje se experimentovat s letniček. Tyto odrůdy jsou odolné, daří se jim v průměrné půdě, a vzít minimální péči: sladké alyssum, měsíček, cínie, slunečnice, nasturtiums, petúnie a verbeny. Jen pamatujte, že černý pasažér je často podporovat nové květiny rostou.

Začněte ekologické zahrady s dobrým strategického plánu. To vám pomůže přesně vědět, kde každý závod bude jít ve vaší zahradě, takže můžete maximalizovat pár hodin budete mít na zahradě každý den. Jako součást svého plánu, dělat si poznámky o tom, co rostliny, které budete používat, aby nahradit krátkodobé plodin, jako je špenát a hlávkový salát.

Skvělý způsob, jak zajistit úspěšné ekologické zahrady rok po roce je udržet zahradnictví věstníku. Stačí jednoduše zapisovat, co se zelenina udělala dobře, a ty, které nemají, stejně jako některých škůdců nebo jiné problémy, které vaší zahradě běží do. Tímto způsobem, budete vědět, co chcete změnit, nebo ponechat stejnou následujícího roku, což v nádherné organické zahrady.

Prostřednictvím článku, měli byste se zvedl na několik tipů, které vám pomohou rostlin a zvýšit vaši zahradu s trochu lepší výsledky. Jak můžete vidět, je zapotřebí kombinace času, péče a plánování, aby se to dostat plný potenciál. Samozřejmě, že má “zelený palec” nebolí.