Bič

Ztratit Kouření, Přestat Dnes S Těmito Skvělé Tipy!

Nemusíte být génius, aby vidět, že kouření není dobré pro vás. Negativní vliv na vaše zdraví, bylo prokázáno, znovu a znovu. Takže co je to, co potřebujete, aby se to stalo? Tento článek má spoustu nápadů pro vás.

Pokud hledáte pro chemické pomoci přestat kouřit, pak buďte velmi opatrní o tomto přístupu. Léky například Chantix mají relativně slabé úspěšnosti a může mít potenciál způsobit vážné škody na vašem těle. To funguje, tím, že změní chemii mozku, a mohou vést k těžké deprese a sebevražedné sklony.

Hypnóza může být něco, co byste měli vyzkoušet, pokud chcete přestat kouřit. Vidět licencované hypnotizér může být účinný a osvědčil pro mnoho lidí. Při návštěvě hypnotizér kliniku, bude uveden do transu a pozitivní afirmace o odvykání bude vložený do vaší mysli. Efekt je, že kouření se nezdá být tak silný a přitažlivý jakmile jste se probudil z transu. To dělá odvykání pro dobro mnohem jednodušší.

Pomozte příznaky vysazení nikotinu. Pokud se rozhodnete použít produkt, který obsahuje nikotin, jako jsou náplasti, žvýkačky nebo pastilky, přemýšlet o tom, se zeptat svého lékaře o léky na předpis. Některé pilulky mohou pomoci snížit chutě ovlivňuje chemické látky, které váš mozek produkuje, zmírnění příznaků. Tam jsou také některé léky, které učiní cigaretu chuť ošklivé, pokud se rozhodnete kouřit.

Začít cvičit. Nejen, že to pomůže vám dostat se do formy, to vám může pomoci zůstat v práci a vyhnout se cigaret. Cvičení může pomoci zmírnit stres. Nedovolte, aby vaše nedostatek pohybu bránit. Začít v malém a jít dopředu. Mluvit s lékařem před zahájením jakékoliv cvičební režim.

Snažte se jíst příliš mnoho, aby zaplnit prázdnotu vlevo od odvykání cigaretám. Nikotin je potlačuje chuť k jídlu, takže se nemusíte být překvapen, když se začnete cítit hladovější po ukončení. Jíst zdravěji, když jste přestat kouřit cigarety. To vám dá větší prostor pro kalorií budete konzumovat, tím, snacking.

Drž se dál od alkoholu nebo jiné věci, které vyvolávají nutkání kouřit. Alkohol a káva jsou známým spouštěčem je kouření, takže zůstali daleko od nich, pokud je to možné. Také kuřáci mají tendenci na světlo až po jídle, takže najít něco jiného na práci, jako je mytí nádobí nebo čištění zubů.

Vždy mějte na paměti, že tam je jen jeden výsledek z užívání další vdech z cigarety. Tento výsledek je kouření znovu na úrovni, na které jste byli na,, dokud se zvyk vás ochromí a ty jsou v nemocnici umírá. To je děsivá pravda, které vám pomohou zůstat na trati.

Napište, proč končíš dopředu a mějte tento seznam po ruce. Když to touha hity, viz váš seznam pro motivaci. Pochopení dopředu, proč přestat kouřit, je důležité, aby vám pomohou udržet si zaměřil v těch chvílích slabosti, a to dokonce může pomoci dostat zpátky na trať, pokud jste měli chybu.

Jak můžete vidět, tam je spousta informací zde, že by mohlo být, že věc, kterou jste hledali. Tu věc, která se konečně zlomit to kouzlo, že cigarety.

Hodně štěstí na vaší cestě k lepšímu zdraví. Stačí použít tyto tipy být prosté držení tabáku.