Barevné Tetování

Hledáte Způsob, Jak Se Vyhnout Bankrotu? Zkuste Tyto Tipy!

Topí v dluhu může být ohromující. Tam jsou časy, že mají malý finanční problém promění v jeden obrovský. Jakmile si uvědomíte, budete muset zvládnout problém, skutečný boj začíná. Článek se chystáte číst, dá vám radu, jak se vypořádat s dluhy přes bankrotu.

Do vašeho výzkumu před výběrem konkursu právník. Využijte bezplatné konzultace, a setkat se s několika různými právníky před výběrem jednu do práce. Ujistěte se, že vybrat si zkušeného právníka, který je znalý místních zákonů, preference správci, a má dobrý pracovní vztah s místními soudci.

Nenechte si právníka pro svého úpadku, když máte pocit, ohromen. Musíš být rozumná, když si najmout právníka. Koneckonců, budete se očekává, že zaplatit mu/jí za služby. Zjistěte si předem, co budete muset platit právníka dříve, než si najmout jeden.

Určit majetek, který nechce být zabaveny před podání na prohlášení konkurzu. Konkurzní Kódu obsahuje seznam různých aktiv, které jsou vyloučeny z bankrotu. Ujistěte se, že jste zkontrolovat tento seznam, než se rozhodnete do souboru, aby zjistil, jestli si můžete pověsit na svůj nejdůležitější majetek. Pokud zanedbáte tento důležitý krok, můžete být zaskočeni, když majetek, který je pro vás důležité, je přijata splácet věřitelům.

Začít plánovat svůj život po bankrotu. Celý proces může být velmi zdrcující, a budete cítit, jako byste mít několik málo možností. Budete začít budovat vaše finanční budoucnost hned. Získat solidní doporučení od důvěryhodných zdrojů, být připraveni tvrdě pracovat na to, a co je nejdůležitější, nebojte se, znovu snít!

Boj pokušení dát dohromady velké zůstatky kreditní karty těsně před podáním. Věřitel se podívat na historii účtu. Pokud určí, že vám účtována hodně před podáním žádosti o bankrot, mohou podat žádost k soudu, aby držet jste odpovědný za množství, které je účtována.

Být s lidmi, kteří vás milují, měli by být stále být nejvyšší prioritou. Podání na prohlášení konkurzu, a vše, co přichází s ním, může být těžké zvládnout. Chce to čas a hodně lidí má pocit, zdůraznil, a stydí se v průběhu tohoto postupu. Většina lidí přijmout velmi negativní postoj k bankrotu. To se nedoporučuje, protože budete jen cítit špatně, a to může způsobit, abyste se cítili v depresi. Z tohoto důvodu, budete muset ujistěte se, že budete trávit tolik času, jak můžete s vaší rodinou a přáteli, a to i pokud jste se stydí za své finance.

Buďte velmi skeptičtí k jakékoliv vyrovnání dluhu společnosti. Pokud je to možné, vyhněte se použití jednoho úplně. Často krát, protože se platí měsíční, budou přetažením jejich nohy na vaše podání, aby se více peněz. Oni jsou obvykle neregulované, stejně, což ztěžuje na boj s nespravedlností se můžete setkat.

Nedělají chybu váhání podat návrh na konkurz, protože se domníváte, že nebudete moci soubor znovu a může být nutné jej uložit na horší finanční situaci. Zákony se liší stát od státu, ale můžete soubor znovu po určité období, obvykle dva až osm let, v závislosti na typu konkurzu podala. Samozřejmě, nebudete chtít, aby se soubor znovu, ale v případě ztráty zaměstnání nebo hlavní nemoc, příležitost je tam, pokud ji budete potřebovat.

Nikdy se nespoléhejte na bill sběratelé sdílet přesné informace o vašem dluhu a bankrotu. Některé neetické kolektory říci spotřebitelům, že jejich dluhy jsou vyňaty z konkurzní pravidla, ale vlastně je to pravda jen pro pár speciální druhy dluhu. Pokud se sbírkou agentura vám poskytne nepřesné informace, jako je tento, je nahlásit na Úřad Generálního Prokurátora ve vašem stavu.

Ne jít a žádat o rychlé půjčky, když víte, že se chystáte podat návrh na konkurz brzy. Možná si myslíte, že to jako volné peníze, ale pokud váš věřitel uvědomí, že to byl důvod, proč jste požádali o půjčku můžete být stíhán a nezaplatí zpět peníze.

Když přijde na osobní bankrot, ujistěte se, že nechcete věřit, že všechny své kreditní karty zůstatků, budou odstraněny. To je důležité vědět, protože nechcete, aby se ocitnete v horší situaci, než už jste. Ujistěte se, že všechny vaše dluhy jsou v pořádku.

Život někdy prostě stane, a máte pocit, že tam je málo, co můžete udělat o tom. Nyní můžete vidět několik různých způsobů, jak můžete získat kontrolu nad svými financemi, když tváří v tvář s osobním bankrotu. Použít rady z tohoto článku a budete na vaší cestě k realizaci finanční svobody.