Barevné Linky

Astma Tipů, Které Jsou Snadno Vyzkoušet

Astma je velmi závažný stav, který pokud není diagnostikován a sledován, by se mohl stát horší a možná i fatální. Ujistěte se, že máte informace, které potřebujete vědět o astmatu v případě, že vy nebo někdo víte, má příznaky astmatu. Tento článek vám poskytne informace, které potřebujete vědět.

Mnoho lidí nyní vůni čisté domu. Pokud máte astma, je to ve skutečnosti škodlivé. Příjemná vůně pochází z chemických látek, které zůstávají ve vzduchu. Ujistěte se, že otevřít okna pokaždé, když si uklidit svůj dům, i když to znamená ztrátu svěží vůni.

Skvělý tip, který vám může pomoci dostat se přes astmatický záchvat je pokusit pít několik šálků kávy. Káva může pomoci, když máte astmatický záchvat, protože kofein otevírá dýchací cesty. S vaše dýchací cesty otevřené, budete moci dýchat mnohem lépe.

Koupit odvlhčovače, pokud trpíte sezónní alergie. Suché prostředí, jsou mnohem lepší pro astmatiky, než oblasti s vysokou vlhkostí. Použití odvlhčovač bude vytvořit co nejlepší domov pro vaše astma problémy. Pokud tak učiníte, bude pomáhat celá rodina, jelikož dům bude příjemnější k životu.

Zvažte, jak se alergie výstřely, pokud máte astma, které je způsobené alergií, které nejsou pod kontrolou. Omalizumab je mediace, která je schopna kontrolovat alergické reakce symptomy.

Pokud je váš zdravotní pojištění situace nemůže pomoci vám s vaší astma, mluvit se sociální pracovnicí. Poskytuje léky na astma, je důležité pro manipulaci nemoci, a sociální pracovníci mohou najít místa, nabídka léky za nízké ceny.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, steroidní tablety, jako je prednisolon, jsou bezpečné pro krátkodobé použití. Oni jsou nejvíce efektivní léčbě astmatu útoky, a ne způsobit nežádoucí účinky, pokud nejsou použity pro každý dlouho. Být jisti, že budete mluvit se svým lékařem před zahájením léčby se s těmito léky.

Pokud trpíte akutní astmatický záchvat a nouzové inhalátor nezdá se, pracovat, aby to pod kontrolou, získat pomoc. Astma útoky může zhoršit velmi rychle. To je lepší navštívit lékaře, nebo dokonce nemocnice pro menší útok než zůstat doma přes hlavní útok a následky. Je to dobrý nápad, aby se vaše mobilní telefon nabitý a v dosahu. Mějte nouzové kontakty na speed dial.

Aby se zabránilo nebo spravovat astma, zvažte jógu. Ale ujistěte se, že praxe ve studiu, že nemá soustředit jen na asana cvičení, ale také učí, co říkají, pranayama, která je řízené dýchání. Když můžete ovládat svůj dech na chvíli, zjistíte, že hluboké, jasné, dýchání se stává obvyklé pro tělo a vážně zabraňuje astma útoky.

Acid reflux je běžně minul diagnózy astmatu trpí. Nemusíte mít zkušenosti pálení žáhy trpí žaludečních šťáv. Pokud je příčinou vašeho astmatu útoky, bude léčba být velmi odlišné, než pro ty, jejichž astma je způsobeno tím, že více tradiční příčin. Mluvit s vaším alergologem nebo lékařem, pokud si myslíte, že může být příčinou.

To by měl jít bez říká, že budete muset vzít nějaké léky předepsané vaším lékařem, ale s aktuální ekonomickou situací mnoha lidí, kurník, jejich léky. Berou méně, než směřovat snaží se to natáhnout, nebo jsou vynechávání dávek. Ujistěte se, že dostanete nejlepší výsledky, vzít své léky přesně podle pokynů svého lékaře. Návštěvu pohotovosti pro těžkou útok by mohl stát víc než úsporu pár receptů.

Mít svůj inhalátor technika zkontrolovat. Mnoho lidí používá svůj inhalátor nesprávně. Pokud nepoužíváte váš inhalátor správně, nemusí být zajištěno správné dávkování léků, což znamená, že to nebude fungovat, jak efektivně pro vás. Jakékoliv lékaře se zkušenostmi v léčbě astmatu by měl být schopen kritiku inhalátor techniku.

Být si vědom, jak se vaše domácí zvířata mohou ovlivnit vaše astma. V ideálním případě, astma sufferer by neměl mít žádné kožešiny ložiska pet, protože pet alergeny vrhnout všechny furry zvířata, dokonce i ti, považován za low alergen. Ve stejné době, pokud často navštívit přátele s domácími mazlíčky, přijmout vhodná opatření pro omezení účinků expozice na alergeny během vaší návštěvy.

Je důležité používat svůj inhalátor správně. Inhalátor není jen osvěžovač dechu. Když používáte inhalátor musíte hluboce nadechnout a dostat léky hluboko do plic. To musí zůstat tam po dobu 3 až 5 sekund, než budete vydechovat pomalu.

Jedním z nejčastějších věcí, které lidé udělat pro to, aby jejich astma je stav horší je uvedení své ruce v blízkosti obličeje. Vaše ruce dotýkat mnoha různých věcí, po celý den, a když jsou špinavé, částice se může přenášet z vašich rukou do obličeje a pak nakonec se vaše plíce. , Aby se zabránilo další komplikující astma stavu a snížit riziko vzniku astmatického záchvatu, umyjte si ruce často, a držet je pryč od vaší tváře.

Na začátku tohoto článku bylo uvedeno, že astma by mohlo vést k ještě vážnější zdravotní problémy, ale tak dlouho, jak budete mít znalosti, které potřebujete o astmatu, je často vyhnout. Teď, že máte tuto znalost od čtení tohoto článku jste připraveni zvládnout astma.