Barevné Kamínky

Péče O Zuby: Užitečné Tipy A Triky

Je čas, aby se dozvědět něco více o oblasti stomatologie! Existuje mnoho věcí, aby zvážila, a chcete mít nejlepší přehled, jak se zubní postupy a vnitřní fungování stomatologie. Čtení, takže si můžete najít více informací o této oblasti.

Čistit zuby dvakrát týdně s jedlou sodou. Použijte jej, stejně jako byste pastu normálně. Jedlá soda pomůže vybělit zuby v průběhu času. Můžete také použít pravidelné solí jako náhradní. Jen si pamatujte, nikdy spolknout buď, jinak vaše hladiny sodíku může dostat vyšší, než by měly.

Investovat do jedné z těch malých ručních zrcadla jako váš zubař používá v jeho kanceláři. To vám může pomoci na místě plaku a tarter build-up v místech, které nejsou přístupné pouhým okem a může vám pomoci, když máte něco, co uvízl mezi zuby. Můžete také použít k zkontrolujte, zda vaše ústa na anomálie, které mohou naznačovat zdravotní problémy.

Mnoho lidí skončí s dutin mezi zuby, a důvod je, že nemají nití a kartáčování sám nedostane všechno jídlo. To je nejlepší, aby se nit poté, co si čistíte zuby dvakrát denně, ale jednou za den je lepší než nic, samozřejmě!

Když přijde na zubní hygieny, byste měli zahrnout mnoho špenát, ryby a mléko do svého jídelníčku. Tyto potraviny jsou křídy plné vápníku a vitamínu D, který pomáhá udržovat silné a zdravé zuby. Vitamin D také pomáhá tělu vstřebávat vitamin C a rybí olej můžete konzumovat pomáhá podporovat průtok krve do dásně.

Pokud se chystáte k zubaři dělá starosti, je tu několik věcí, které můžete udělat, aby se zubní péče, které potřebujete. Někteří lékaři doporučují užívat léky proti úzkosti před návštěvami a jsou ochotni předepsat je na vás, pro tento účel. Budete také chtít vybrat zubaře, který je pacientovi se úzkosti pacientů a zvážit, jak oxid dusný léčby, když máte zubní práci.

Pamatujte si, že ústní hygiena je víc než jen bílé zuby a dobrý dech. Ústa jsou vstupní branou do zbytku těla. Bakterie a infekce, že začít zde může šířit do svého srdce a jater. Rostoucí počet nádorových onemocnění a srdeční problémy, jsou zjištěno, že mají svůj původ v ústech.

Jste mezi mnoho lidí, kteří obvykle žvýkat led? To je nejlepší se zastavit co nejdříve. Led je něco, co může prasknout a čip zuby. Můžete také pociťovat bolest, když máte citlivější zuby. Pokud opravdu chcete něco žvýkat dál, zkuste žvýkačky bez cukru. Vyvarujte se dávat led do nápoje, dokud jsou již v pokušení.

Hodně lidí říká, že citron a ocet může být dobré pro bělení zubů. To jsou mýty. Kyseliny v těchto kapaliny může dojít k poškození zubní skloviny.

Když si čistíte zuby mohou být stejně důležité jako to, jak často si čistíte zuby. I když většina zubních lékařů doporučuje čištění zubů dvakrát denně, je důležité, aby se jeden z těch kartáčkové odběry předtím, než jdete spát v noci. Produkce slin je mnohem pomalejší, během spánku, a méně slin, může umožnit škodlivé bakterie růst.

Udělejte si čas vyčistit svůj jazyk pokaždé, když si čistíte zuby. Váš jazyk může držet hodně bakterie a musí být stále tak čisté, jak je to možné. Čistý jazyk také podporuje svěží dech. Pokud chcete udělat vše, co můžete mít zdravé ústa tě budou následovat tento tip pravidelně.

Množství času, který strávíte čištění zubů je důležité. Pokud nemáte kartáč je dostatečně dlouhá, nemůžete odstranit všechny plaku. Ale pokud si zuby čistíte příliš dlouho, můžete zranit vaše dásně nebo dokonce odstranit smalt z vašich zubů a způsobit trvalé poškození.

Vědět, jak správně čistit zuby, je důležité. Pomocí dlouhé horizontální tahy může způsobit odřeniny nebo poškození dásní. Je lepší použít úhlu 45 stupňů a čistit v malých tahy, nahoru a dolů. Je vám pomůže dostat se do všech trhlin a štěrbin mezi zuby.

Čistit zuby s jedlou sodou alespoň jednou týdně. Jedlá soda je přírodní čistící prostředek, který opustí vaše ústa čistá a vaše zuby bělejší. Jedlá soda je skvělý non abrazivní způsob, jak získat bělejší zuby. To je také levnější než jiné metody bělení.

Teď, že jste vzal čas, aby zvážila užitečné rady prezentovány na vás, měli byste být schopni lépe se orientovat si cestu přes oblasti stomatologie. To je skvělá věc, že víte víc o stomatologické práci teď, protože chcete, aby správně pečovat o své zuby. Dostat k zubaři, a použít to, co jste se naučili.