Barevné Čočky

Tvar Chytrý Způsob, jak S Tímto Šikovný Fitness Poradenství

Myslíte si, že fitness je holčičí věc? Zamyslete se znovu. Fitness by mohlo pomoci vám získat skvělé tělo, žijí déle a mají dobrý zdravotní stav. Trvat několik hodin, každý týden na cvičení. Tyto tipy vám pomohou zjistit, jaký druh cvičení, které můžete udělat, jaké vybavení budete potřebovat a vše ostatní, co potřebujete vědět.

Při navrhování vaše fitness program, zaměřit se na sílu a vytrvalost, nejen svalové hmoty. Zvýšení svalové hmoty neznamená, že jste zdravější a to neznamená, že jste více atraktivní. Lepší fitness pochází z dobře-obešel cvičení program, který zvýší vaše funkční sílu, zvýšit vaše tepová frekvence v pravidelných intervalech, a zvýšit svou kapacitu plic.

Můžete zvýšit pravděpodobnost, že budete dosáhnout vašich cílů, fitness pokud máte v plánu a držet se denní rutiny. Tím, že dělají stejné věci ve stejnou dobu, bude spadat do vzoru, který je těžší prolomit než zachovat. Tímto způsobem vaše fitness rutiny se stane druhou přirozeností.

Ujistěte se, že vypít minimálně šedesát čtyři uncí vody každý den, aby se ujistili, že vaše tělo zůstane správně hydratované. Měli byste také pít dalších šestnáct uncí vody za každou hodinu, střední nebo vysoká intenzita cvičení, které budete provádět. Nechcete riskovat vaše tělo se stává dehydratovaná.

V zájmu zlepšení fitness úrovně, kdy jízda na kole, zkuste na kole jen s jednou nohou. Výhodou je to, že jste schopni soustředit se na důležitější část nohy, cévní mozková příhoda, která je i rozložení zátěže mezi všechny vaše svaly na nohou. To vlaky své nohy na horní část a umožňuje menší, menší svaly získat větší cvičení.

Vybrat správné boty pro vaše fitness program. Správná obuv může udělat rozdíl v tom, jak daleko se dostanete a jak stabilní jste, když jste zvedání závaží. Ujistěte se, že budete hledat boty později v den, kdy jídlo se rozšířil. Ujistěte se, že je dostatek prostoru k pohybu prsty kolem, a že tam je půl-palcový prostor navíc pro váš palec.

Ujistěte se, že jste ne více než dělat svou cvičení. Nejlepší druh cvičení, jsou ty, které tlačit vaše tělo do jeho limitu, ale dávejte pozor, jít přes svůj limit. Nechcete, aby se riziko zranění. Místo toho, začít v malém a práci si cestu nahoru. Běžec není jen skočit do 5k poté běží několik let, takže ty bys taky neměla.

Jak se vám začít, aby se zotavit se z bolestivé svalové zranění nebo napětí, postupně zvyšovat intenzitu a dobu trvání zotavení cvičení, spíše než skákání zpátky do své předchozí cvičení rutiny. Po každém tréninku, platí led na poraněné oblasti na půl hodiny, pak se proces opakovat s přidanou intenzitou druhý den.

Stavět více svalů, zkuste vynásobením co celkové hmotnosti zvednete, je tím, kolikrát jste skutečně zvednout. Velkou věcí je, že tam je hodně, co můžete udělat pro zlepšení tohoto čísla. Můžete zkusit zvedání větší váhy, dělat více sad za rutinní, nebo dělat více opakování v každé sadě.

Zvýšit velikost vašeho zpět provedením zlomit kabel řádky ve dvou částech. Begin řádky tím, že chytne baru s rukama nataženýma a ujistěte se, že jste se mačkat obě vaše lopatky k sobě. Po tom, začít tahání na baru směrem k vaše tělo pro maximální výsledky na zádech.

Rychlejší zotavení z těžké cvičení, dělat lehkou práci na další den, které se vztahuje na stejné svalové skupiny. Na tomto druhý den, soustřeďte se na velmi nízkou hmotností, které jsou o dvacet procent své nosnosti a dva rychlé sety pro dvacet-pět opakování. Vaše svaly se hojí rychleji, protože budou dostávat více krve a živin proudí skrze ně.

Pokud pracujete každý den, ujistěte se, že dát si pauzu každý jednou a na chvíli. Vybral dovolenou, nebo možná, že den, kdy jste nemocní. Musíš nechat své tělo zotavit se, a dát si pauzu, může určitě pomoci v procesu obnovy.

Pokud jste jedním z mnoha lidí, kteří sedí celý den u stolu, pomocí nehybnou nebo pravidelné kolo pro vaše cvičení nemusí být vaše nejlepší sázka. Místo toho, zkuste cvičení, jako je běh nebo fotbal, který vás dostane do vzpřímené polohy a táhne vaše svaly. Pracuje v jiné pozici, než jste zvyklí zabraňuje bolesti a bolesti, které vyplývají ze je ve stejné pozici celý den.

Ačkoliv se to může zdát bolestivé, je důležité, aby začít cvičení svalové zranění jako brzy, jak jen můžete. Tím, že dělá tak, jste umožňuje další svaly zpřísnit. Nemusíte dělat žádné intenzivní cvičení. Jít pomalu a ujistěte se, že použít led na poraněné oblasti, když skončil.

Zlepšení rovnováhy je cenným aktivem. To může zlepšit vaše rutinní cvičení a jiných fyzických aktivitách. Tip pro zlepšení vaší rovnováhu, je dát jednu nohu na pohovku, zatímco pohybující se míč medicíny z jedné strany těla do druhého a z ruky do ruky.

Někdy je těžké najít čas na cvičení. Nicméně, tam jsou způsoby, které stále můžete začlenit fitness do vašeho životního stylu. Procházka na místa, která jsou v rozumné docházkové vzdálenosti a použijte schody místo eskalátorů nebo výtahu. Tyto pomůže dostat vaše srdce tak trochu pracovat, i když nemáte čas na plné cvičení relace.

Zvážit klady a zápory fitness. Nevýhody: trvá nějaký čas a vyžaduje motivace na prvním místě. Klady: to by Tě mohlo bavit, dostat se do formy a žít déle. Pokud si můžete vzít čas, přičemž fitness je samozřejmě nejlepší věc, kterou mohl udělat.