Bakterie V Moči

Astma Tipy, Měli Byste Určitě Podívejte Se na

Mnoho lidí si myslí, že hledání strategií ke zmírnění příznaků astmatu, je těžké něco udělat, ale nezapomeňte, že to je pravda pouze, pokud nejste informováni. Být úspěšný při zmírňování vaše příznaky astmatu se chcete dozvědět co nejvíce, jak můžete, a použít tyto informace.

Mnoho lidí nyní vůni čisté domu. Pokud máte astma, je to ve skutečnosti škodlivé. Příjemná vůně pochází z chemických látek, které zůstávají ve vzduchu. Ujistěte se, že otevřít okna pokaždé, když si uklidit svůj dům, i když to znamená ztrátu svěží vůni.

Měli byste použít AC, stejně jako je to možné, takže můžete dýchat čerstvý vzduch. Ale ujistěte se, že jste vyčistit vaše AC jednotka pravidelně. Pokud se chystáte použít zvlhčovač vzduchu, čisté to taky. Nečisté AC systém by mohl, aby vaše života peklo, pokud máte astma.

Je důležité, že víte, co spouští vaše příznaky astmatu. To může být moudré, aby astma deník, takže můžete vidět vzor, kdy a kde se vaše astma útoky stát. Vědět, co spouští útoky, budete vědět, čeho se vyvarovat, nebo zůstat stranou, stejně jako je to možné.

Dobrý tip, pokud jste zápasí s astmatem je, aby ujistěte se, že budete mluvit se svým lékařem, takže můžete zjistit, nejlepší léčbu. Někdy se vaše astma může být příliš mnoho pro inhalátor zvládnout. Konzultace s lékařem vám pomůže získat vhodnou léčbu, kterou potřebujete.

Pokud používáte inhalátor více než dvakrát týdně, měli byste si promluvit se svým lékařem o další léčby astmatu. Inhalátor je určen pouze pro nouzové pomoci, a pokud jste pravidelně spoléhat na to, pak se vaše současná léčba astmatu není dostatečně efektivní. Nadužívání inhalátor může být škodlivé a měli byste se vyhnout potenciální problémy, a to hned.

Nepoužívejte plavat v bazénech, které obsahují chlór, jestliže máte astma. Chlor může vyvolat astma útoky nebo zhoršit vaše příznaky. Pokud si nejste jisti, zda bazénu, že se budete koupat v chlóru, nebo ne, požádejte plavčíka nebo správce zařízení.

Pokud nechcete pochopit, časné příznaky astmatu, podívejte se na další časté příznaky, které je čím dál horší, jako jsou: kašel, dušnost a tlak na hrudi nebo bolest. Pokud se vaše příznaky udržet vás v noci, nebo probudit vás, ujistěte se, kontaktujte vašeho alergologa a to hned.

Je moudré pro všechny pacienty s astmatem na nákup vrchol průtokoměry pro jejich domov. Tyto stroje vám pomohou kontrolovat funkce vašich plic, takže víte, pokud jste v nebezpečí, že astmatický záchvat. Tyto stroje jsou levné a některá pojištění bude skutečně platit za ně.

Možná budete chtít zvážit nákup odvlhčovače vzduchu pro váš domov, pokud jste trpí astmatem. Nejen, že to bude odvlhčovače vzduchu snížíte vlhkost vzduchu, ale to bude také být užitečné při kontrole prach roztoče obyvatelstvo. Oba jsou příčinných faktorů v astmatické záchvaty. Zkuste spustit odvlhčovač suchý vzduch ve vaší domácnosti.

Zůstat uvnitř, kdykoli je to vlhké, nebo v době vysoké pyl. Jaro je hezké, ale ne, když nemůžeš dýchat a to je období, které je pravděpodobné, že způsobí nejvíce zhoršení astmatu stavu. Pozvat přátele a najít vnitřní aktivity, které si můžete vychutnat v těchto časech, tak, že nemáte pocit, zbaveni, že není schopen jít ven.

Zkuste se připojit in-osoba nebo virtuální astma podpůrné skupiny. Astma může být zničující a vést k letargie a odstoupení od běžného života – zejména v případě, to je docela těžké. Jako věda kráčí dál, nové léky a způsoby léčby astmatu se stal k dispozici, a můžete držet krok tento pokrok přes dobrou podporu skupiny.

Se všemi, které jste se naučili v tomto článku, měli byste začít cítit více pozitivní, o způsoby, které můžete zmírnit některé z příznaků astmatu. Pamatujte si, že máte nové informace pro použití, takže byste měli začít přemýšlet o tom, jak budete používat tyto strategie, vytvořit plán, který pracuje pro vás a spustit ji. Měli byste cítit změny projevily velmi brzy.