Arginmax Recenze

Stahování Písniček on-Line: Tipy A Triky`,

Mnozí mladí lidé a děti mají hudbu, které si stáhli do počítače, iPad nebo jiný typ zařízení, které ukládá tyto typy souborů. Pokud chcete zjistit více o vyhledávání a stahování hudby, čtení tohoto užitečný článek. Pomocí těchto tipů najít nejlepší hudbu k dispozici.

Skvělý tip při stahování hudby je podobný náhled umělců na itunes. Většinu času, bude itunes show tucet podobných skladeb a umělců na právo kdykoli budete zvýraznit skladby ve vaší knihovně. To může být skvělý způsob, jak objevovat novou hudbu, která se vám líbí.

Skvělý tip na použití, když přemýšlel o stahování hudby, je začít používat pandora radio. Pandora rádio může být skvělý způsob, jak objevovat novou hudbu, která je podobná hudba už líbí. Můžete jednoduše vytvořit stanici založenou na píseň nebo umělec, který se vám líbí, a to bude přehrávání podobnou hudbu pro vás.

Pokud používáte iTunes, ujistěte se, že přihlásit se k jejich e-mailové upozornění. Často vyslat slevy a zlevněné alb, které jsou k dispozici za nižší cenu, pro velmi omezenou dobu. Pokud nechcete přihlásit k e-mailové výstrahy, můžete přijít na tyto úspory.

Zdarma Music Archive a The Internet Archive nabízejí hudbu zdarma, která je zcela legální stažení. Podívejte se na ně, pokud pracujete na budování své sbírky. Oni často obsahují hudbu z obskurní nebo méně známých umělců a hudba pokrývá každý žánr. Stahování je jednoduché, jakmile jste na místě.

Bezpečnost je klíč, pokud jde o stahování hudby. To znamená, že byste neměli stahovat hudbu zdarma, pokud to není přímo nabízena na umělce, produkční společnost nebo nějaké jiné reklamní společnosti. Pokud ano, je to nelegální a můžete čelit velké pokuty, pokud jsou chyceni.

Ujistěte se, že máte širokopásmové připojení k internetu, pokud si stáhnout hudbu on-line. Pokud máte dial-up připojení, ke stažení bude mnohem pomalejší, a soubory, které bude trvat navždy pro přenos. Takže pokud si chcete vychutnat si hudbu hned, širokopásmové připojení je způsob, jak jít.

Peer to Peer software se může zdát jako skvělý způsob, jak zdarma získat hudbu, ale faktem je, že to otevírá vás, na viry, malware a další. , Aby váš počítač bez těchto problémů, držet se stahování přes iTunes nebo z on-line prodejců, jako je Amazon.com nebo HMV.com.

Nemusíte stahovat hudbu nelegálně přes soubor-sdílení webových stránek. Co se zdá jako dobrý nápad, aby si zdarma hudba může vrátit do vás kousnout. Mnoho poskytovatelů služeb internetu jsou nyní pracuje s vydavatelství najít a stíhat on-line piráti, a nechcete být jedním z těch smůlu.

Když konečně máte službu pro stahování hudby, ujistěte se, že budete mít čas se učit o službě. Možná budete chtít skočit a hrát některé skladby, ale pokud jste vzdělávat sami o službě, kterou používáte, zjistíte, že je snadnější k použití. Můžete dokonce najít nějaké skvělé vlastnosti.

Podívejte se na stránky, on-line, které agregátní nabídky na místech, jako je iTunes a Amazon, pokud jde o hudbu. Například, DealNews poskytuje až minutu aktualizace na to, co je na prodej na mnoha různých místech, včetně těch, které prodávají Mp3. Dokonce si můžete přihlásit prostřednictvím e-mailu pro upozornění.

Si můžete stáhnout zdarma hudební soubory MP3 z některých archivů na Internetu. Nechali uživatelé mohou stáhnout hudbu, která byla zveřejněna, což je legální, stejně. Tam je dost, aby poslouchat, a ty by mohly být překvapeni z nejlepších písní najdete.

Při výběru k nákupu hudby ke stažení, vždy se ujistěte, že jste nákup z vysoce kvalitní zdroj. Některé společnosti nabízejí špatné MP3s, které může snížit váš zážitek z poslechu. Populární zdroje, jako je Amazon a Itunes mají obvykle nejlepší z hlediska ceny a vysoká kvalita ke stažení, které mohou uklidnit i nejtvrdší kritici.

Pokud se chcete přihlásit do služby Google Play, budete muset použít Spotify ploše aplikace pro přístup k hudbě. V současné době, to je jediný způsob, jak být schopen použít Google Play off z jejích webových stránkách. Řekl, že nové aplikace jsou v procesu vytvářeny právě teď.

Spíše než se snažit stahovat hudbu nelegálně, myslím, že o použití právní on-line rozhlasovou stanici. Pandora, Slackr, a Poslední.fm jsou všechny možnosti pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu, aniž nelegální stahování. Většina z těchto stránek mají také aplikace k dispozici, pokud máte chytrý telefon k dispozici.

Některé stránky vyžadují, abyste stáhnout další soubory před stažením jejich hudbu. Například, Rhapsody a iTunes oba mají tento požadavek. Nicméně, jsou to placené služby, a ke stažení jsou v bezpečí. Když budete jednat s některými jinými weby, neměli byste stáhnout tyto. Některé z těchto souborů můžete přidat virů do vašeho počítače.

Rdio je skvělý způsob, jak získat přístup k tunu hudbu, aniž byste museli koupit, nebo stáhnout každou skladbu. Pokud se vám líbí tradiční písně, pak budete moci najít vše, co chcete na jednom místě. Pokud se vám líbí více obskurní hudbu, pak to není volba pro vás.

Pokud chcete vědět, jak dostat své hudební stáhnout zdarma a snadno, to je to pravé místo. Existuje mnoho způsobů, jak stahovat hudbu on-line, a tady můžete začít dozvědět se o nich. Tento článek rozšiřuje na nejlepší tipy, aby je najít.