Andrimax

Článek Informuje Tě o Péči O Oči

Péče o oči je velmi složité a detailní oblasti. Vaše oči jsou jinými slovy velmi jemná, a správné péče o oči je velmi důležitá. Vzhledem k tomu, víte, to je velmi důležité, že si dávat pozor na následující informace o tom, jak by měla být blíží oční péče na denní bázi.

Ujistěte se, že budete mít vždy dostatečné osvětlení při práci nebo čtení. Vaše oči budou namáhání celou dobu, pokud se snažíte vidět věci bez dostatečné osvětlení v místnosti. V průběhu času, může způsobit vážné poškození. Zvýšit svůj výkon nebo počet svítidel v dané místnosti, aby vyřešit problém.

Pokud se chystáte do silné slunce po delší dobu, ujistěte se, že nosit klobouk s širokou krempou. I když sluneční brýle udělat chraňte své oči do určité míry, klobouk udrží slunce z nich úplně. Víčka mohou být zvláště citlivé na melanom, něco, co můžete vyhnout jednoduše tím, že sportovní klobouk.

Pokud budete pracovat na dlouhou dobu na počítač, chraňte své oči tím, že časté přestávky. Možná jste si všimli, že vaše oči často se cítím napjatý, unavený a svědí během pravidelné pracovní doby. To je asi dobré znamení, že jste v průběhu práce. Vstát a protáhnout na několik minut, nabízí se vaše oči na nějakou dobu pryč z obrazovky.

Nedívejte se na obrazovce počítače příliš dlouho. Můžete skončit s problémy jako je únava očí, rozmazání, bolesti hlavy, suché oči, a snížil vzdálenost zaostření. Zkuste přestávky každých 20 minut nebo tak, při pohledu na 20 stop od obrazovky po dobu asi 20 sekund. To vám může pomoci odpočinek a re-zaměřit své oči pro snížení nebo zabránění ty oční problémy.

Pokud pracujete v prostředí, kde částice nebo objekty mohou stát ve vzduchu, nosit ochranné brýle. I když mnoha stavbách od nich vyžadují, jiné profese nemusí. Podívejte se kolem sebe na své pracovní prostředí. Zvažte, jak různé objekty mohou setkat oči. Pokud budete vnímat potenciální nebezpečí, nákup pár ochranné brýle.

Získejte zdravý dnes. Existuje mnoho různých aspektů za “zdravější” a všechny mají přímý vztah ke zdraví vašich očí. Zdravé stravování bude poskytovat vaše oči a pokožku kolem očí s vitamíny, které potřebují. Cvičení se zvýší průtok krve a snižují tlak kolem očí.

Pokud trpíte na suché oči, to může být bolestivé. Možná budete chtít vyzkoušet vysoce kvalitní fyziologický pokles. Kromě toho, malé věci, jako je mrkání, může zvýšit produkce slz. Snažte se vyhnout používání výrobků, které jsou vyplněny s chemikáliemi. V průběhu doby, tyto mohou skutečně zhoršit vaše oči suché.

Přejít na oční lékař pravidelně kontrolovat jakékoliv nesrovnalosti, které mohou narušit vaše vidění a vliv na kvalitu vašeho zraku. Pokud máte nějaké problémy, doktor vám může dát kontakty nebo brýle vás tak, že vám nejsou mžoural během dne, což může způsobit bolestivé migrény.

Noste dobré sluneční brýle. Oni vám pomůže vaše oči tím, že blokuje UV paprsky. Budete muset vybrat správné sluneční brýle, které vám poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud jste někoho, kdo jezdí hodně, myslím, že o polarizační čočky. Tyto brýle mohou výrazně pomoci snížit glasre. Také, i když na sobě kontaktní čočky, které nabízejí ochranu proti UV záření, nosit sluneční brýle, stejně.

Při čtení, ujistěte se, že máte dostatečné osvětlení. Čtení při slabém světle může způsobit vaše oči namáhat zbytečně. To může vést k nepohodlí očí a potenciální problémy. Přečíst okno, které poskytuje jasné světlo, nebo zapnout více světla v interiéru při čtení v noci.

Vyberte si silné, husté eye creme zajistit pleť kolem očí zůstane učil a firmy. Ujistěte se, že si vyberete produkt obsahuje esenciální mastné kyseliny, jako jsou nutností pro vaši nejjemnější pokožku. Pokud jste teenager, nyní je čas začít, ale i dospělí mohou mít prospěch z začíná později.

Poloha monitoru počítače v ideální vzdálenosti od vašich očí. Pokud je monitor umístěn příliš vysoko nebo příliš blízko, může způsobit namáhání očí. Oči, které jsou ve stresu, jsou náchylní k rozvoji více problémů dolů na silnici. Na obrazovce počítače by měl být umístěn v úrovni očí a alespoň na paži je vzdálenost.

Pokud budete mít kroky, které by měly být při práci na řádnou péči o oči, pak budete v mnohem lepší pozici. Přemýšlejte o tom, co to pro tebe znamená a jak je důležité opravdu je, aby se změny. Neignorujte takové zásadní aspekt života; místo toho, pracovat na zdraví očí dnes!