Anální Kolík

Hemeroidy Pomoc, Aby Vám Seděla Pohodlně Znovu

Hemoroidy mohou být velmi bolestivé, stejně jako ožehavé téma. Mnoho lidí je trapné mluvit o, a tak se často přijít na učení se více o nich. Tento článek vám může poskytnout informace a vhled do této bolestivé stavy a doufejme, že poskytnout úlevu a léčebné metody mírnění bolesti.

Zácpa může přispět k rozvoji hemoroidy, nebo aby byly ještě horší, pokud budete mít v současné době je. Konzumovat stravu bohatou na potraviny s vysokým obsahem vlákniny, nebo vzít doplněk vlákniny každý den. Pijte hodně vody, spolu s extra vlákno, protože to pomůže vaše stolice měkčí a snadněji projít.

Ujistěte se, že vaše koupelna praktiky jsou například hygienické jak je to možné může také dělat to méně pravděpodobné, že budete rozvíjet vnější hemoroidy. Vyberte si měkký toaletní papír a pomocí utěrky po své pohyby střev.

Pokud jste náchylní k hemoroidy, přidat spoustu vlákniny do svého jídelníčku. Jíst hodně vlákniny, vás ujišťuji, ne stát se zácpou. Bez vlákniny, hemoroidy mohou tvořit a pak budete mít zácpu, a to není pohodlné. Můžete si vlákno v ovoce, zeleniny a otrub.

Pokud máte hemoroidy trvat nejméně dvě teplé koupele denně. Koupel je určitě zmírnit nepohodlí a bude také pomáhat s otoky. Hemoroidy jsou velmi bolestivé a jen uvolnění z lázně může pomoci odvrátit vás od bolesti, stejně.

Aby se zabránilo hemoroidy ujistěte se, že jíst s vysokým obsahem vlákniny a pít hodně vody. Zbytečné namáhání při pohybu střev, je jednou z hlavních příčin hemoroidů. Včetně high-vlákniny ve vaší stravě vám umožní vše, co se projít podél hladce a zabránit podráždění střevní stěny a konečníku. Potraviny, které jsou bohaté na vlákninu patří otruby obilovin, ovoce a zeleniny.

Budete překvapeni, jak mnoho typů nepředepsání produkty mohou rychle zmírnit vaše příznaky hemeroidy! Mezi ně patří krémy, gely, polštářky a pěny, které může uklidnit bolest a snížit svědění a zánět. Můžete také zkusit prášky, jako je například Ibuprofen a Acetaminofen, které mohou snížit otok a zánět!

Zvedání jakýkoli druh těžké předměty není dobré pro vaše tělo, a může vést k hemoroidy. Stres zvedání něco, co je příliš těžké pro vás, i když můžete to udělat pouze jednou, je stejná věc, která se stane, aby vaše tělo, když jste tlačí příliš tvrdý, když se snaží jít na záchod.

Střídat sezení a stání. Pobyt v jedné poloze příliš dlouho, může ve skutečnosti dráždit hemoroidy. Pokud budete stát nebo sedět příliš dlouho, tlak začne stavět na nich, což způsobuje zvýšenou bolest v příštím pokusu o vyprázdnit. Snažte se zůstat pouze v jedné poloze za hodinu v nejvíce.

Požitím hroznový olej vám pomůže snížit bolest a otok spojené s hemoroidy. Tato strategie bude přirozeně zbavit vaše žíly, infekce a zastavit hemorrhoidal krvácení.

Vitamin B je skvělý lék můžete použít k pomoci léčit své hemoroidy. Na rozdíl od jiných vitamínů, které by se ústně, měli byste použít vitamin B (drcený energie nebo kapaliny) přímo na infikované oblasti konečníku. To by mohlo pomoci výrazně snížit velikost vašeho hemoroidy.

Někteří lidé si myslí, že hemoroidy polštář může nabídnout úlevu od jejich utrpení, ale ve skutečnosti, jak sedí na polštářku může hemoroidy horší! Když vaše hýždě klesat dolů do otvoru, tlak je kladen na anální žíly, což způsobuje bolest a zánět. Místo toho, použijte běžný polštář pro pohodlí tak, že hmotnost je distribuován a není umístěna na žíly.

Jak již bylo řečeno, hemoroidy mohou být bolestivé zkušenosti a trapné mluvit. Mnozí trpí v tichosti, ale nemusí to tak být u všech. Nápověda je k dispozici. Při čtení tohoto článku a použití informací, můžete zmírnit bolest a rozpaky způsobené hemeroidy flare-ups.