Americká Krása

Stále Si Notebook, Který Vyhovuje vašim Potřebám.

Dnešní technologie se neustále postupuje. Počítače jsou stále rychlejší a silnější. To je velmi pravdivé ve světě notebooků stejně. Jako potřebu mobility se stává více důležité, notebooky dělají jejich cestu do mnoha domovů. To znamená, že je jen na vás, spotřebitel, učinit správné rozhodnutí při nákupu. Přečtěte si o to získat nějaké moudré rady na pomoc s vaše rozhodnutí.

Konvertibilní notebooky jsou vynikající alternativou k tabletu nebo notebooku. Můžete mít výhody obou tabletu a notebooku.

Před zahájením laptop, nakupování, získat představu o druhu práce, kterou můžete očekávat, aby se z toho dostat. Možná zjistíte, že jste opravdu nepotřebuji super-drahé špičkový model pro práci, kterou opravdu potřebujete udělat. To může ušetřit spoustu peněz.

Nepoužívejte notebook na měkkém povrchu, jako je polštář nebo postel. Nastavení vašeho notebooku na měkký povrch, blokuje proudění vzduchu, které má k toku přes větrací otvory na spodní straně. To může způsobit váš laptop přehřátí. Při používání notebooku v posteli, zbytek je na knihu nebo jiný tvrdý povrch umožňující větrání.

Pokud nemáte v plánu na přenášení nový notebook kolem hodně, zvažte koupi plné velikosti 15 palcový displej. To vám nabídne nejlepší možnosti prohlížení, stejně jako nejvíce nákladově efektivní, můžete získat. Jsou trochu těžší, než jejich protějšky menší, ale libra pro libru, za jejich prohlížení potěšením.

, Aby se vaše ruce a prsty z křeče při psaní na notebooku, můžete používat bezdrátovou klávesnici, která je stejné velikosti jako desktop. Tímto způsobem budete mít pohodlí a plné velikosti klíče, aniž by museli vozík stolní počítač s vámi.

Aby dostat to nejlepší řešení na laptop, začít hledat na uvolnění cyklů dopředu. Můžete ušetřit spoustu peněz tím, že koupí poslední let modelu. Dokonce i počítač, který je jen pár měsíců starý může pomoci ušetřit. Můžete získat všechny nejnovější hardware, ale starší notebook může vyhovovat vašim potřebám.

Jak budete nakupovat, mít zájem všimnout si, které operační systém notebook má. Pokud jste zvyklí na starší verzi systému Windows, například, nejnovější verze může být obrovská změna pro vás. Křivka učení může být strmé a není na škodu při výběru notebooku, který má starší generace softwaru.

Windows a Mac notebooky nabízejí různé výhody a nevýhody. Windows notebooky a počítače obecně, jsou obvykle méně drahé, než jejich Apple protějšky. Macy jsou považovány za jednodušší, nicméně, a postavil lepší. Softwarové možnosti jsou četnější v prostředí Windows, ale Apple se obvykle dělá instalace softwaru jednodušší pro začátečníky.

Pokud chcete být schopni připojit váš počítač k vaší televizní obrazovce, budete potřebovat VGA portu. Budete také potřebovat novější model televize, který se může ubytovat vašeho notebooku. Tato možnost vám mnohem větší displej pro práci s. Můžete také použít k sledovat videa z počítače na vaší televizi.

Vyberte si renomované značky při nákupu nového notebooku. Počítač je jen tak silný, jako značka za to, a můžeš to zjistit, pokud budete muset kontaktovat zákaznickou službu z jakéhokoli důvodu. Chcete společnost, která ctí záruku nabízí a pomáhá s aktualizací nebo jiné potřeby.

Podívejte se na notebook s matnou obrazovku pro glare-free zkušenosti ve všech světla. Lesklé obrazovky odráží světlo ze slunce a jiných zdrojů. Je to hrozné pro váš zrak. To může být také příčinou častých bolestí hlavy. Aby se tomu zabránilo, podívejte se na notebook model, který chcete s matným obrazovky.

Při koupi notebooku, ujistěte se, podívejte se na myši. Tak mnoho různých typů vestavěný podložky pod myš s každým notebookem. Například, některé počítače jsou dodávány s track podložky nebo styl tlačítka myši, zatímco jiné nabízejí ball-type myší. Můžete experimentovat s různými vzory později, ale dostat jeden jste zvyklí na první.

Při přemýšlení nad výpočetní výkon, který potřebujete, notebook, uživatelé obvykle potřebují příliš mnoho. Nepotřebujete hodně výpočetního výkonu, pokud máte v plánu na hraní her na vašem notebooku. Čím méně máte, tím levnější celkové náklady na počítač, takže se nemusíte přidat něco, aby se stroj skutečně nepotřebujete.

Pokud jste velký hráč, nebo chcete sledovat filmy na notebooku, ujistěte se, aby posoudila potenciální reproduktorů počítače. Aby se zabránilo nutnosti připojit externí reproduktory celou dobu, ujistěte se, že interní reproduktory bude fungovat dobře dost pro vaše potřeby.

Dbát vždy udržet vaše osobní finanční tajemství v bezpečí, pokud máte vlastní laptop. Notebooky jsou ukradené daleko častěji, než slyšíte. Buď nechci, aby hesla a osobní data na pevném disku, nebo se ujistěte, že systém je tak zašifrovaná, že žádný zloděj může někdy doufat, že to bezva.

Je snadné vidět, že tam je mnohem víc k nákupu notebooku, než jen popadl první z regálu. Pochopení toho, co hledat při nákupu je více než kdy jindy důležité, jako potřeby, každý spotřebitel je jiný. Vezměte si, co jste se naučili tady, dozvědět se více a získat notebook, který bude dělat radost.