Afrodiziakum Pro Muze

Dělat Mobilní Marketing Práce Pro Vaše Podnikání

Mnoho lidí říká, že oni by se chtěli dozvědět tajemství na mobilní marketing. Stejně jako cokoliv jiného, musíte mít správné informace o správné způsoby, jak to udělat s cílem být úspěšný. Tento článek obsahuje několik tipů, které vám pomohou na vaší cestě k mobilní marketing.

Nemůžete mít sítě marketing podnikání bez mobilu. Vaše downline a potenciální znamení-ups, potřebují cítit, že jsou k dispozici během běžné pracovní doby, a mobilní telefon vám dá možnost jít ven a setkat se s lidmi, aniž chybí jeden jediný telefonát. Smartphone bude také vám umožní vyzvednout e-mailu na cestách.

Teď rozhodnout, jestli budete používat QR nebo 2D kódy ve své mobilní kampaně. Své publikum nemusí pochopit, jak využít určité technologie, takže musíte zajistit, že budete s něčím aktuální, populární a lidé-přátelské. Jste na trh se základní lidi; ne každý bude tech-důvtipný.

Ujistěte se, že jste pochopili, jaké jsou vaše cíle v mobilní marketing. Pro většinu lidí, tento mobilní přístup je na vrcholu své normální přístup, tak je to dvojí práce. To je důvod, proč je velmi důležité, že můžete definovat, co chcete z tohoto odvětví marketingu, než začnete. To vám pomůže zefektivnit vaše kampaně efektivněji.

Vždy byste měli vytvořit domácí základnu pro svůj mobilní platformu. Použijte svůj mobilní přítomnost zvýšit provoz na své domovské základny a udržet v kontaktu se stávajícími zákazníky. Celý obchodní model by neměl být založen na mobilní marketing.

Vytvořit přítomnost na Foursquare a Google Míst jako mobilní obchodník. Tyto umístění-založené stránky jsou naprosto obrovské a opravdu vám může pomoci zvýšit vaši celkovou přítomnost na internetu. Nikdy zanedbávat použití, umístění na bázi sítí. Jen proto, že web je globální neznamená, neměli byste se také zaměřit své úsilí na místní úrovni.

Když jste podporu určité události, odeslat mobilní marketing zpráva pár hodin nebo den před akcí. Zákazníci, kteří jsou opravdu zájem v případě, že lze snadno zapomenout na zprávy, když to pošlete několik dní před akcí se uskuteční. Nechcete, aby vaše zákazníky, aby si ujít na nic.

Když jste nastavení vašeho marketingu dodává pro mobilní telefony, musí být cross-platform kompatibilní. Každý z nich má jiný telefon, a vy nechcete skončit odříznutí některých lidí vidět vaši reklamu, jen kvůli telefonu, že mají. Vaši zákazníci nebudou přepínat telefony, ačkoli oni mohou přejít z vašeho produktu, aby ten, který vidí na svém telefonu.

Pokud vaše webové stránky mají snadný způsob, jak pro spotřebitele, aby poskytnout zpětnou vazbu, to může být skvělý nástroj pro jednotlivce, aby ti, co si myslí o vaší značce, a dá vám příležitost sblížit se s nimi. Nezáleží na tom, zda zpětná vazba je pozitivní nebo negativní. Všechny zpětné vazby od zákazníků vám může pomoci zlepšit.

Nezapomeňte na podporu své mobilní webové stránky! Dostat slovo ven přes vaše běžné internetové stránky a sociální média, aby vaše webové stránky byly optimalizovány pro mobilní zařízení. To vám pomůže budovat povědomí o možnost, umístit své značky jako přední myslitel v oblasti technologií, a řídit provoz na nové mobilní stránky.

Formulář plán. Můžete být ve spěchu, aby zavedly mobilní marketing strategii své kampaně, ale budete litovat, pokud nechcete dělat to správně. Vy jste žili bez ní až teď, takže to není tě zabít tvoří pevný plán, že budete stavět s jasnou představu o tom, jak to udělat efektivně.

Využít pomocí SMS, nebo text, zpráv, aby se připojit se svými zákazníky pomocí mobilních zařízení. To je způsob, jak generovat vede, sbírat informace pro spotřebitele, a budovat vztahy se zákazníky. Uživatelé mobilních zařízení jsou podmíněné číst textové zprávy, takže vaše zprávy mají velmi dobrou šanci, že bude číst.

Naučte se myslet jako své publikum má, a aby se vaše mobilní marketingové kampaně. Můžete mít pouze jednu nebo dvě sekundy, aby zachytit jejich pozornost, a musíte je přesvědčit, že rychle, že máte něco, co chtějí. Použití sociálních médií s cílem zjistit, co se mluví, a pak se pokusit splnit jejich potřeby.

Pokud jste se implementovat SMS a textových zpráv, ujistěte se, že není spam na své zákazníky. Pokud posíláte příliš mnoho irelevantní a nedůležité zprávy svým zákazníkům, riskujete, že vaše číslo je blokován. Nejen, že budete dosáhnout své zákazníky, vaše podnikání bude mít špatnou pověst.

Zajistit, že jsou zahrnuty v právním prvkem mobilního marketingu. To neznamená, že se připraví tým právníků, ale chcete zajistit, že užíváte správné kroky, aby zajistily, že nebudete získat nějaké právní problémy, a to prostřednictvím utajení veškerých informací.

Předtím, než začnete svůj mobilní marketingové kampaně, podívejte se do vašeho blogu nebo webové stránky na různé typy mobilních telefonů, aby viděli, jak dobře nebo špatně to vypadá. Ty by mohly být překvapen, že to vypadá skvěle, nebo byste mohli být rušeni při zjištění, že to vypadá hrozně. Pokud to nevypadá dobře, máš práci. Upravovat své stránky a učinit z něj mobilní přátelské.

Jak bylo uvedeno na začátku článku, mnoho lidí se zajímá o mobilní marketing, ale nejste si jisti, kde začít. Pokud znáte správný způsob, jak využít tento avenue, proces dělá, to se stává mnohem jednodušší. Použití tohoto článku je rada, a bude vám na vaší cestě k používání mobilního marketingu s lehkostí.