Afrodiziaka

Jak Můžete Správně Vypořádat S Úzkostí

Úzkost může být normální reakce na mnoho věcí v životě, ale nemělo by to být něco, co je tak ohromující, že to omezuje vaše schopnost žít normální život. Naštěstí existují způsoby, jak se vypořádat s úzkostí a získat nad ním kontrolu. Použijte informace a postupy v tomto článku, aby vám úzkost pod kontrolou.

Užitečná technika pro správu úzkost o událost, nebo stav je záměrně přehánět, výsledek přesahuje všechny meze. Vztahují své obavy nahlas, příteli, ale popsat výsledek máte strach, tolik emocí, a dramatický detail, jak si možná můžete. Když jste hotovi, udělat to znovu. Zatímco se to zdá divné, výzkum ukázal, že záměrně přehání důsledky, které jste strach, se často znecitlivit vám kohoutek, který vám pomůže zažít absurditu toho všeho. To vám umožní umístit vaše obavy v realističtější světla.

Dobrý způsob, jak se zbavit úzkosti, je dopřát na svačinu, která se vám líbí. Když se začnete cítit trochu nervózní, jeden z nejlepších způsobů, jak se uklidnit, je, aby se vaše chuťové pohárky spokojeni. Když si vaše chuťové pohárky šťastný, váš žaludek je šťastná, a pak budeš šťastný.

Smích je jedním z nejlepších způsobů, jak obejít úzkost, protože to změní své zaměření a rozjasní vaši náladu. Jako napětí-breaker nelze porazit, a nejlepší část je, že jeho účinky mohou být sdíleny s těmi kolem vás. Zkuste pěstovat smysl pro hloupé a absurdní stránky života. Přijmout zábavný a vtipný lidi ve vašem životě. Přivést je blíže, takže jejich odolnost se stává model pro vás.

Počáteční vděčnost journal může jít dlouhou cestu v pomoci vám vyrovnat se s vaší úzkosti. Zapište si věci, které jste vděční za každý den, a propracované, stejně jako můžete. To vám dává věci, aby se vrátit zpět, když máte co do činění s vaší úzkosti. Deník může opravdu pomoci vám soustředit se na to, co je nejdůležitější v těchto časech.

Když lidé bojují úzkost, deprese, nebo záchvaty paniky, často mají problémy s žaludku nebo střev od stresu. Dobrý způsob, jak pomoci váš trávicí systém, když máte úzkost, je přidat nějaké probiotika do své stravy nebo trávicí enzym doplněk. To vám pomůže udržet vaše vnitřní instalatérské zdravé a eliminovat problémy.

Zvažte svůj jídelníček při jednání s úzkostí. Strava, která je vysoko je cukr a nerafinované sacharidů může přispět k pocitům úzkosti. To se koná, protože když budete jíst sladké potraviny, vaše hladina krevního cukru vyvolává první. Poté, co zažít hladiny cukru v krvi drop, že může nechat pocit slabosti, úzkost a chuť na další cukr, který jen zhoršuje problém.

Jak již bylo zmíněno, úzkost může být normální reakce na každodenní stresy, ale nemělo by to být něco, co vás přemůže na denní bázi. Pokud úzkost narušuje vaši schopnost mít normální život, pak poradenství a metod v tomto článku vám mohou pomoci získat kontrolu nad to a vrátit se k uvolněnější život.