Afrodisiakum

Potřebují Cenově Dostupné Pest Control? Použití Těchto Technik

Co pest control metodu používáte pro váš domov? Zajistit, můžete použít tuto radu, když jste přijít na to, co dělat. Tam jsou tuny způsoby, jak bojovat proti škůdci, které jste možná ještě nenapadlo. Čtení pro informace, které potřebujete.

Nečekejte na problém v ovládání, aby se stal napadení; zavolat profesionální nebo jednat na vlastní pěst okamžitě. Možná si myslíte, že jen proto, že jsi viděl jen jeden nebo dva, nebo že je nevidíte často není velký problém. Rychle něco udělat, nebo můžete očekávat velké problémy později.

Máš octomilky i poté, co jste odstranili? Slabým článkem může být vaše kanalizace. Místo plastové fólie nad odtok, aby to tam za pár dní, a uvidíme, jestli nějaké mouchy začaly objevovat. Pokud zjistíte, že některé, zalijeme trochou vařící vody, a pak drhnout to dobře. To je nejlepší způsob, jak se zbavit octomilek.

Vykouřit vašeho domova na pravidelném základě, pokud jste měl problém se škůdci více než jednou. Někteří škůdci jsou tak naplněna v oblasti, která může být téměř nemožné, aby je z vašeho domova. Nicméně, pokud budete mít preventivní opatření, ty jsou více pravděpodobné, že uspět.

Aby rutinní zvyk kontrolu ploch a prostor v okolí dveří a oken. Pokud nejsou dostatečně pevně, pak vlhkosti a dešti může prosakovat dovnitř, dostat se do rámy. Tento druh vlhkého dřeva je uctíván termiti a kreslí je pro potravu.

Můžete mít mravenci pryč z uvnitř vašeho domova pomocí směsi cukru a borax. Začněte tím, že míchání jeden šálek cukru a jeden šálek boraxu do litrovou sklenici. Pak, punč díry v jar víko. Posypeme je v blízkosti podlahové lišty uvnitř vašeho domu a kolem venku. Mravenci budou jíst cukr a borax bude jed.

Noste ochranný oděv, před použitím spreje nebo prášky zabít škůdců. Často tyto metody jsou také škodlivé pro člověka při požití. Vaše lepší v bezpečí, než později litovat, takže dát na rukavice a oblečení, které pokrývá vaše kůže úplně. Umyjte si oblečení hned po aplikaci těchto položek tak, aby žádné zbytky mohou mít vliv na vás později.

Vyhněte se použití dřevní štěpky a slámy kolem ven z vašeho domu, když dělá zahradničení nebo jiné venkovní koníčky/činnosti. Škůdci mají tendenci být vypracovány na tyto látky, a bude jíst, nebo se snaží žít v nich. Měli byste zvážit použití kamene nebo rock, kdykoli je to možné, aby se zabránilo problémy.

Myší si jíst obilí a obilovin. To je něco, co budete muset ujistěte se, že nechcete nechat povalovat ve vaší kuchyni. Myši se potápět jejich zuby do téměř cokoliv! Pokud s myší v domě je společná pro vás, odstranit zásoby potravin a umístit je do vysoké skříně a použití uzavřených nádobách. Mají fantastický smysl pro vůni, takže nepodceňujte tyto malé zvířátka.

Blechy jsou notoricky těžké problém vyřešit. Můžete udělat mnoho věcí k boji tento problém, nicméně. První krok, aby účinně zbaví váš domov blech je vakuum denně, pak sprej s efektivní bleší sprej. Mějte na paměti, že vaše vakuové pytle by měly být likvidovány okamžitě po dokončení vysávání.

Pokud máte mravence, podívejte se na kyselinu boritou. Kyselina boritá, někdy uvedena jako orthoboric kyseliny, je nejúčinnějším pesticidů pro mravence. Kromě toho, mnoho z návnad, které obsahují toto jsou bezpečné pro použití kolem domácí zvířata a děti, i když byste měli vždy pečlivě přečtěte všechny bezpečnostní štítky si být jisti.

Pokud žijete v domě, který má škůdců v to, ujistěte se, že jste zavolat a deratizátora, než se přestěhujete do nového domova. Mnoha lidem se nedaří udělat a nakonec přenášení chyb je na jejich nová místa. To znamená, že budete mít stejný problém znovu na novém místě.

Pokud máte mnoho komáři ve vaší zahradě, a možná dokonce i infiltrovat váš domov, se snaží eliminovat jakékoli stojící vody. Pokud je vysoká populace komárů na vašem pozemku, jsou živnou někde, a oni mohou jen plemeno ve stojaté vodě. Vyhodit něco, co sbírá dešťovou vodu, odkopnout dítě, bazény a dělat, co můžete odstranit živnou půdou.

Lak na vlasy je skvělý způsob, jak se zbavit much. To je zcela bezpečný pro vás, stejně jako nějaké domácí mazlíčky, ale pracuje na odstranění hmyzu. Sprej hole, aby jim zakázat jim z létání na potraviny nebo vody. Lak na vlasy je skvělý způsob, jak se vypořádat s těmito malými tvory, které jste možná nebudou chtít přijít příliš blízko kontaktu.

Hmyz, jako jsou rybenky jsou obvykle přitahuje vlhkost ve vaší domácnosti. Vlhkých místech pomoci silverfish se daří v domácím prostředí. Dát těmto škůdcům běžet za své peníze tím, odvlhčování vašeho domova. Aby jim naučit další lekci o stanovení děravé potrubí a pomocí správné větrání ve všech oblastech vašeho domova.

Mějte odpadky pryč od vašeho domu. Budete zřejmě muset vyhodit své domácí odpadky každý den, ale ujistěte se, že udržet plechovky, jak daleko od vašeho domu, jak můžete. Nezapomeňte na odpadkové koše, stejně. Zvířata budou cítit odpadky a pokusit se dostat do domu, pokud mohou.

Máte pocit, že víte víc o kontrolu škůdců ve vaší domácnosti? Existuje řešení na každý problém se škůdci. A nyní víte, že nebudete muset žít s škůdci déle. Formulovat akční plán pro vymýcení nepříjemných škůdců mořit vašeho domova.