Active Life Recenze

Pečujte O Své Oči S Těmito Skvělé Tipy!

Péče o oči je práce, kterou většina lidí nikdy obtěžovat přemýšlet. Mají tolik svých starostí, že to, co jejich oči potřebují od nich nikdy přijde na své mysli. Víte, o péči o oči? Je-li odpověď ne, tento článek je pro vás.

Nejlepší poradenství v péči o oči je na pravidelné oční vyšetření. Zvlášť pokud jste dosáhli věku 40 let, vaše oči potřebují více pozornosti, než kdy předtím. Různých onemocnění a stavů, jako je diabetes, může mít velmi negativní dopad na vizi. Pravidelné prohlídky zajistí zdraví očí je chráněná.

Možná již víte, budete muset nosit sluneční brýle v létě, ale měli byste si uvědomit, že jsou důležité v zimě, taky. Když si myslíte, že o tom, jak se sníh odráží sluneční světlo, to dělá hodně smysl. I bez sněhu kolem, slunce je stále produkují velké množství UV záření, a to i v zamračených dnech.

Jíst zdravou stravu na pomoc postarat se o vaše oči. Některé potraviny, obzvláště ty s vysokým obsahem vitaminů C a E, zinek a omega-3 mastné kyseliny mohou pomoci chránit vaše oči, jak jste věku. Cílem pro zelené listové zeleniny, “mastnou” ryby, fazole, vejce, ořechy a citrusové potraviny pro dosažení nejlepších výsledků.

Jste kuřák? Pokud ano, stop. Kouření zvyšuje šance, že budete mít problémy s očima, jako je šedý zákal a makulární degenerace. To může být těžké přestat, ale nikdy přestat snažit. I když jste selhal v minulosti, stále mají dobrou šanci, že budou moci přestat v budoucnu.

Nosit ochranné oko zařízení. Sluneční brýle jsou skvělé, pokud jde o chrání vaše oči před sluncem, ale když jste v práci a je třeba chránit vaše oči z pilin, nečistot nebo písku ujistěte se, že budete nosit těžší oční zařízení, než jen pare brýle. Brýle jsou, musí mít pro každého, kdo pracuje v těchto druhů prostředí.

Pokud jste trpí s červené opuchlé oči hodně, zvažte snížení příjmu sodíku. Bohužel, sůl jsme si na naše jídlo není tak dobré pro naše tělo, včetně očí. Zkuste přepnout na mořskou sůl místo, nebo pomocí jiné byliny a směsi koření, které neobsahují žádný sodík. Vaše oči by měly rychle zlepšit.

Pokud jste blikat často, může nebo nemusí mít oční problémy. Pokud to není zase ven, aby se být suché oči, pak by to mohlo být z nervozity a stresu. Pokud stres je příčinou, zkuste relaxační. Pokud tic je nepravděpodobné, promluvte si se svým očním lékařem.

Při čtení, ujistěte se, že máte dostatečné osvětlení. Čtení při slabém světle může způsobit vaše oči namáhat zbytečně. To může vést k nepohodlí očí a potenciální problémy. Přečíst okno, které poskytuje jasné světlo, nebo zapnout více světla v interiéru při čtení v noci.

Nezapomeňte vyměňte své kontaktní čočky alespoň jednou každé tři měsíce. Dva měsíce je ve skutečnosti mnohem lepší cíl, nebo dokonce jeden měsíc. Mnoho lidí zapomíná, aby nahradit své kontakty tak často, jak by měly, což později vede k vážným problémům v očích, jako je podráždění, vředy, nebo infekce.

Odpočinout vaše oči. Pokud budete trávit dlouhou dobu při pohledu na svůj počítač nebo se zaměřením na jednu věc, to může být snadné zapomenout blikat. To způsobí, že vaše oči únavy. Snížit namáhání očí při pohledu pryč, každých 20 minut po dobu asi dvaceti sekund. To může pomoci vaše oči.

Přestat kouřit okamžitě. Kouření je hrozné pro vaše oči, protože to bude omezit průtok krve, které budete potřebovat, aby se vaše oči fungují správně. Navíc kouření může narušit váš imunitní systém, který je potřeba vypláchnout volných radikálů v těle. To se budete cítit lépe a zároveň zlepšit zdraví vašich očí.

Ujistěte se, že máte dobré světlo při čtení, zejména pokud knihu čtete, má drobným písmem. I když vaše oči nebudou poškozeny čtení v šeru, namáhání očí způsobuje to umožní, aby vaše oči unavené. By sis měl dát pauzu občas při čtení, zejména pokud jsou vaše oči začnou cítit unavený.

Skvělý způsob, jak zmírnit únavu očí při použití elektroniky je začlenit anti-oslnění kryty nebo obrazovek. Mnoho monitorů pro počítače a tablety těchto a výrazně pomoci vaše zdraví očí po delší dobu. Měli byste se také ujistěte se, že neexistují žádné přímé světla na obrazovkách, které pomáhají snižovat oslnění tímto způsobem.

Pokud nosíte brýle, ujistěte se, že jste stále navštívit očního lékaře nejméně jednou za rok. To je velmi možné, že vaše brýle, aby přestal dělat svou práci; šance jsou, budete si uvědomit, to je případ, kdy začnete mít problémy se zrakem. Váš lékař může mít, aby vám nové brýle nebo upravit ty, které již máte.

Tam je tolik naučit o péči o oči, takže se nemusíte přestat s tímto článkem. Pokračovat ve čtení další tipy a triky na toto téma, takže můžete mít komplexní pohled na to, co je třeba udělat. Čím více se naučíte, tím lépe, takže jít ven a pokračujte ve čtení!